Огляд

Наша політика повернення коштів і повернення триває 14 днів. Якщо з моменту покупки пройшло 14 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Деякі види товарів не підлягають поверненню. Товари, що швидко псуються, такі як продукти харчування, квіти, газети чи журнали не підлягають поверненню. Ми також не приймаємо продукти, які є інтимними або санітарними товарами, небезпечними матеріалами або легкозаймистими рідинами чи газами.

Додаткові речі, які не підлягають поверненню:

  1. Подарункові карти
  2. Послуги консультування мастринею
  3. Деякі предмети для здоров’я та особистої гігієни

Для завершення повернення нам потрібен чек або підтвердження покупки.

Існують певні ситуації, коли надається лише часткове відшкодування:

  1. Будь-який предмет не в початковому стані, пошкоджений або відсутні деталі з причин, не пов’язаних з нашою помилкою.
  2. Будь-який товар, який повертається через 14 днів після доставки

Повернення коштів

Щойно ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронного листа, щоб повідомити, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас схвалить, ваше відшкодування буде оброблено, а повернення буде оплацьовано згідно оригінального способу оплати протягом 7 днів.

Несвоєчасне повернення або відсутність повернення

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спершу перевірте свій банківський рахунок ще раз.

Потім зверніться до служби підтримки банку вашої картки. Може пройти деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно зараховано.

Далі зв’яжіться зі своїм банком. Часто перед зарахуванням повернення коштів проходить деякий час.

Якщо ви зробили все це й досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою ivanka@nasivanky.com .

Предмети розпродажу

Повернення можливе лише за товари за звичайними цінами. Товари розпродажу не підлягають поверненню.

Обмін

Ми замінюємо лише елементи, якщо вони несправні або пошкоджені.

Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронного листа на адресу ivanka@nasivanky.com і ми обговоримо процедуру обміну.

Подарунки

Якщо товар був позначений як подарунок під час покупки та відправлення безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму повернення. Після отримання повернутого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо товар не був позначений як подарунок під час придбання, або дарувальник відправив замовлення собі, щоб передати вам пізніше, ми надішлемо відшкодування дарувальнику, і він дізнається про ваше повернення.

Повернення доставки

Щоб повернути товар, надішліть його поштою на адресу яку ми обговоримо додатково.

Ви несете відповідальність за оплату власних витрат на доставку за повернення товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахована з вашого повернення.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обміняний товар дістався вам, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте більш дорогі товари, ви можете скористатися послугою доставки, яку можна відстежувати, або придбати страхування доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо повернений товар.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами за адресою ivanka@nasivanky.com, щоб отримати запитання, пов’язані з відшкодуванням та поверненням.