Based on 267 reviews
99%
(263)
1%
(2)
0%
(1)
0%
(0)
0%
(1)
Насіння баклажану Кемер

Серед насіння іншіх баклажанів зійшов останнім.Схожїсть 100%.

Вражаюче пахне, буду замовляти ще. Іванка молодець,

Дякую за насіннячко,все гарно прийшло у чудових пакетиках,особливо приємно за подарунок.
Всі рослинки буду висаджувати перший раз,надіюсь ,що все буде добре.

Насіння суміші «Квітучий луг» (5 г.)

Насіння!

Поки це лише насіння. Гарно запаковане. А результатом поділюсь, коли посіб на розсаду та зберу врожай. Дякую!

Вітаю!Дякую за кожну насінинку все сподобалося,поки все в процесі висівання,але впевнена що все виросте тому дуже дуже дякую!Всім задоволена!

%D0%92%D1%81%D0%B5%20%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B5%20%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5.%20%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%83%20%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%96%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%20%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%8E.%20%D0%94%D1%8F%D0%BA%D1%83%D1%8E%20

Дякую за насіння,але ще не висівала,відгук мабуть,буде пізніще

Насіння

Дякую за насіннячко. Насіння брала помідорчиків, баклажанчиків, перцю, квіточок. Насіння запаковано в паперові маленькі конвертики з неперевершиним ароматом. чекаю з нетерпінням моменту закладання насіння у землю.

Неперевершене поєднання

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Насіння "Квітучий луг"

Дякую за подаруночок дл замовлення. Цікаво почути інструкції з посіяння суміші. Коли краще сіяти?

Вітаю.Із всього насіння,що купувала-перевірила тільки перці і баклажани.Задоволена,як слон.Схожість,враховуючи,що я садовод-любитель-99%.Плоди-вид,розмір,колір-як і заявлено.В цьому році спробую висіяти вже і насіння помідори.Ще цікавить,що в мене вийде з кейлом.Відгук надішлю обов'язково!

Добрий вечір. Мене попросила мама замовити у вас насіння, замовлення робили у вас вперше. Тому про врожай сказати поки що нічого не можу. Але коли отримала ваше насіння то вона не могла ним натішитися.
Дякую за швидку доставку

Я
Насіння квасолі «Slippery Silks» (20 шт.)
Ярослав Ольшанський

Отримали насіння на 4 день після замовлення. Все прийшло якісно запаковане, кожна позиція в окремому паперовому конверті. Насіння не протруєне, підходить для еко.
Приємним бонусом було отримати в подарунок насіння огірків і томату.

Доброго дня. Дякую за замовлення, окрема подяка за подарунки.

Відгук про насіння напишу пізніше, коли побачу плоди. Нажаль дуже погана схожість насіння, приблизно процентів 40. Деякі сорти ( Венгерська паприка, баклажан) стояли на пророщуванні з 13 по 21 лютого і не проросла жодна насінина, посадила в землю, але поки що результат 0.

Ті насінини Слава ЗСУ , які проросли, гарні, міцні, серед інших сортів виділяються силою росту, видно, що кущ буде потужний, надіюсь на гарний урожай.

Сорти-реліквії

Отримав насіння сортів-реліквій і окремо різних солодких перців. Дуже приємна упаковка, Іванна і її команда старались не дарма! Насіннєвий бокс сформований з душею, з повагою до рослин і до Природи! Дивно, що насіння перцю, яке я замочив 19.02 і посадив на розсаду 20.02 почало проростати вже 25.02! Також швидкості ніколи ще не бачив. Дякую за диво!

Насіння перцю і баклажану ( Апельсин, Зелена поляна,,)

Насіннячко проклюнулось на другий день замочування!
Суперякість))

Дякую

Насіння ,,Daukus carota dara,, краще співвідношення ціни і кількості на ринку

Перша спроба

Приємне знайомство,
Сестричка , з якою я поділився насінням, сказала ствердно - Парада-
Це і добре, і красиво, і чудово
Сподіваюсь на відповідний врожай

Все добре

Про якість насіння можу сказати лише що виглядає досить якісним.Баклажани і перець тільки посіяла,ще не зійшли.Дуже дякую за подарунки і бажаю процвітання Вашому магазину!

Іванка, дякую за такий прекрасний,якісний товар який ви нам пропонуєте. Щоразу з задоволенням переглядаю вашу сторінку і надихаюсь вашою працьовитістю. Дякуємо вам.

Насіння перцю солодкого «Слава ЗСУ» (30 шт.)

Насіння перцю солодкого «Фіолент» (30 шт.)

Насіння суміші «Квітучий луг» (5 г.)

ОРАНЖЕВА ЛЕСЯ

ВЕЛИКА ПОДЯКА ЗА НАСІННЯ ОРАНЖЕВА ЛЕСЯ. НАСІННЯ ЗІЙШЛО ВСЕ ДО ОДНОГО. ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ПРАЦЮ! БУДУ РЕКОМЕНДУВАТИ ВАШ МАГАЗИН!

Щиро дякую!

Дякую за уважність та швидкість при оформленні замовлення. Дуже приємно отримати якісний товар, що відповідає опису. Дякую за вашу працю! Успіхів та натхнення!