Based on 53 reviews
98%
(52)
2%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Дякую! Все добре) Коли виросте,напишу ще

Дуже сподобалось упакування????

Чудовий бокс. Ідеально для подарунку.

задоволена на 100%

Замовлення отримала швидко, оформлення чудове, усі пакетики чітко підписані, поміж замовлених знайшла два подарованих, що мене особливо потішило. Дякую, Іванна, за вашу працю, за можливість замовити чисте сортове насіння високої якості, за чуйне ставлення до замовників та Вашу щедрість.

Насіванка еко продукт

Все дуже чудово☺️

С
Насіння салату «Айсберг" ( 0,3 г.)
Світлана Глуговська

Насіння салату «Айсберг" ( 0,3 г.)

Неочікувала на таку красу

Все просто ідеально запаковано, а головне з любов‘ю

Насіння мальви

Насіння якісне. Дуже дякую. Хотілось би. щоб зацвіла так само красиво, як на вашій світлині. Напишу, коли зацвіте.
Бажаю Вам миру, спокою, подальших успіхів та гарних врожаїв. Окреме дякую за подарунки.

Насіння перцю солодкого «Фіолент»

Добрий вечір! Вперше замовила насіння сорту "Фіолент ". Дуже красивий незвичний колір з плавним переходом у червоний привернув мою увагу. Замовлення отримала дуже швидко, дякую за оперативний зв'язок і подаруночки до свого замовлення.

Супер!

Все швидко спадкували і відправили! Екологічна упаковка - це взагалі супер!
Подивимося, як проростатиме)

Неперевершено

Всі насінинки проклюнулись. Замовлення зібрали швидко. До замовлення додали подаруночки, дуже приємно!Задоволена на 100 відсотків! Щиро дякую!!!

Насіння

Дякую вам за насіння, все гарно упаковано, доїхало бистро, тепер будемо саджати

Чудовий еко-шопер

Гарний еко-шопер. Чудовий ніжний розпис. Зручний розмір.

К
Насіння кукурудзи Glass Gem (30 шт.)
Катерина Демешкант
відгук подяки

Дякую за чудове насіннячко! Відчувається тепло та любов до рослин в кожному пакетику!

Насіннячко від nasivanky

Насіння прийшло чудової якості гарно запаковано посадила чекаємо щедрих врожаїв дякую за вашу працю

Консультація щодо праці на землі

Благодарую за професійний, цілісний підхід і сердечне спілкування. Отримала корисну інформацію і задоволення від діалогу. Розібрали ряд актуальних питань, "що з чим, як, коли і де садити", увага до моїх запитань. Вдячна Вам Іванно , бажаю Миру і Процвітання нашій землі.

Дякую Вам за ваш труд!

Я дуже-дуже шкодую(( шкодую що почала замовляти насіннячки коли вже багато чого закінчилось(( мабуть потрібно замовлять з осені))) Дякую велике Іванні, з благословінням та побажаннам на врожай все виросте. Доторкаєшся до цього насіннячка і відчуваєш енергетику любові, добра та благодаті! Перчики вже насіяла, баклажанчики теж)) Дякую Вам за ваш труд!

Бездоганні сорти від бездоганної Іванки!

Довелося побувати в оповитому любов'ю господарстві Іванки. Обожнюю помідори. А там від сортового різноманніття томатів (і не тільки) аж очі розбігалися. Виглядали, як на картинці. Але ж головне, це смокові якості. І вони перевершили навіть казковість зовнішнього вигляду. Тепер за насіннячком тільки сюди. Переконана, що хоч ті самі сорти можна знайти і в іншому місці, але насіння Іванки особливе. Адже воно зарядженою її несамовитою енергією, турботою та любов'ю до землі. Це людина- сонце, людина-щастя, яка охоче ділиться ним, і кожна зібрана нею насінинка наділена магією.
Окремо, хочеться подякувати за подаруночки! Дуже приємно!
З побажаннями миру, безпеки та процвітання

насіння квітів та овочів

Отримала своє замовлення. В першу чергу приємно вразило пакування. Це зроблено так дбайливо і гарно, що сіяти захотілось уже й зараз. Тому посіяла на розсаду чорнобривці. Через три дні з'явились перші сходи. Переконалась, що насіння свіже та якісне. Рекомендую усім.
Особливої уваги заслуговує Ваша сторінка в Інстраграмі. Це моя оаза, де я черпаю гарний настрій та спокій, а також корисні поради. Дякую.

Мама в шоці.

Я замовила мамі насіння та лаванду. Коли вона отримала посилку, була просто в шоці. Не могла повірити, що все так гарно і стильно можна оформити, це ж просто насіння. Спочатку, вона навіть не хотіла відкривати, казала - нехай стоїть, це дуже гарно. Потім я вмовила її, що ми маємо це все посадити і показати людям, що не лише посилка гарна, а що й те, що всередині якісне та гарно росте))) Тож, весна в нас буде на городі))) Дякую вам!

Подяка Nasivanky за насіння помідорів і не тільки.

Щиро дякую за вишукане ставлення до виконання замовлення.і за його вміст. Рекомендую вас усім, хто цінує справжню любов до рідної землі, дбає за збереження флори свого регіону. Особлива подяка за дарунки. Екопакети, дизайн - це the best!
Бажаю Вам щедрих врожаїв, миру й перемоги!

Дякую за можливість посадки гарного насіння, та збору чудового врожаю!

Замовляла насіння вперше. Нещодавно отримала замовлення. З нетерпінням чекаю часу посадки цих чудових помідорів. З вдячністю пишу цей відгук! Професійно було виконане замовлення. А яке чудове оформлення замовлення! Гарне насіння. Є впевненість, що буде багатий врожай. Також, щиро дякую за подарунок. Неочікувано але дуже приємно! Від усієї душі бажаю процвітання та миру!!!

П
Насіння салату «Айсберг" ( 0,3 г.)
Петро Невмержицький
Сортове насіння

Замовили сорти насіння у пермакультурна у "кубелечку" для того щоб наші бджілки мали більше роботи а ми смачні овочі зі свого городу))

Оригінальне та зручне пакування

Дуже незвичайне пакування, підкупляє своєю оригінальністю, та зручне в зберіганні.
Загальне враження замовлення, що все зроблено з любов’ю та турботою. Я думаю таке насіння дасть гарний та корисний урожай.
Дякую!